WYNAJEM SAL KONFERENCYJNYCH W PRZEMYŚLU

Organizacja konferencji, spotkań szkoleniowych czy kursów to niełatwe zadanie. Wymaga starannego przemyślenia i w konsekwencji wyboru najlepszej z oferowanych możliwości dostępnych miejsc. Ważny jest przede wszystkim komfort uczestników prowadzonego szkolenia, jak i osób organizujących całe przedsięwzięcie, lokalizacja, wyposażenie sali, dojazd, dostępność punktów usługowych.

Zakład Usług Socjalnych i Edukacji w Przemyślu wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom z ofertą wynajmu sal szkoleniowych. Różnego rodzaju kursy, szkolenia, spotkania biznesowe czy wykłady wymagają odpowiedniej oprawy, a jednym z istotnych warunków jest dostępność odpowiedniego miejsca. Oferujemy Państwu dwie wyposażone sale, które z pewnością spełnią oczekiwania. Atutem jest tu także lokalizacja – sale znajdują się w siedzibie firmy, na ulicy Katedralnej 5 na 1 piętrze (oddalone o niecałe 5 minut drogi do samego przemyskiego rynku). W pobliżu są sklepy oraz inne punkty usługowe, a lokalizacja sprzyja wygodnemu dotarciu na miejsce.

Większa sala ma powierzchnię około 33 m i może pomieścić maksymalnie 30 osób – w zależności od sposobu ustawienia stołów i krzeseł ( po uprzednim poinformowaniu istnieje możliwość innego rozmieszczenia, niż na zdjęciach). Sala jest wyposażona (laptopy, tablica interaktywna, projektor, rzutniki), mieści się na pierwszym piętrze.

Mniejsza sala to pomieszczenie o wielkości około 20 m z liczbą 12 – 15 stanowisk. Również znajduje się na pierwszym piętrze i posiada potrzebne wyposażenie.

Obydwie sale umożliwiają prowadzenie zajęć w komfortowych warunkach. W większej sali znajduje
się tablica multimedialna, oferujemy dostęp do wi-fi, drukarki, ksera.
Zapewniamy udogodnienie w postaci windy dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Możliwość zamówienia cateringu

obiad w cenie około 25 zł,

serwis kawowy kawa, herbata  ciastka, woda cena ok 10zł

Cena wynajmu sal to :

  • 30 zł za godzinę;
  • 250 zł za dzień.

Lokalizacja:
Przemyśl, ul Katedralna 5/20